ENTEC Brimer

Do you have questions? Call us or send us an email and we will contact you as soon as possible!

ENTEC Brimer

Havna 7
6087 Kvamsøy
Norway

Tore-Jakob Reite

Daglig leder / ENTEC Brimer

+47 934 23 307
tore-jakob.reite@entec.no

Vidar Wåge Hansen

Prosjektsjef / ENTEC Brimer

+47 915 69 609
vidar.hansen@entec.no

Ragnar Kvamme

Driftsleder / ENTEC Brimer

+47 951 43 936
ragnar.kvamme@entec.no

Oskar Hovlid

Økonomisjef / ENTEC Brimer

+47 957 07 551
oskar.hovlid@entec.no

Lauritz Skeide

VP Sales & Marketing / ENTEC Brimer

+47 905 77 728
lauritz.skeide@entec.no

Gunnar Ristesund

Salgssjef VA / ENTEC Brimer

+47 915 95 357
gunnar.ristesund@entec.no

Helge Kvamme

Salgssjef Fiskebearbeiding & Industri / ENTEC Brimer

+47 976 97 772
helge.kvamme@entec.no

Ove Midtflø

Prosjektleder / Produktansvarlig Landbasert Oppdrett / ENTEC Brimer

+47 913 38 968
ove.midtflo@entec.no

Elfried Koning

Prosjektleder / ENTEC Brimer

+47 965 07 315
elfried.koning@entec.no

Per Håkon Kleppe

Prosjektleder / ENTEC Brimer

+47 917 70 678
per.hakon.kleppe@entec.no

Jo Arve Holstad

Prosjektleder / ENTEC Brimer

+47 950 67 431
jo-arve.holstad@entec.no

Anders Bringsvor

Senior ingeniør GRP / ENTEC Brimer

+47 971 13 351
anders.bringsvor@entec.no

Runar Kvamme

Selger Service & Ettermarked / ENTEC Brimer

+47 951 37 218
runar.kvamme@entec.no

Martin Haanes

Markedskoordinator / ENTEC Brimer

+47 951 50 799
martin.haanes@entec.no

Helge Støylen

Kvalitet & Utviklingsleder / ENTEC Brimer

+47 414 60 416
helge.stoylen@entec.no

Osvald Ristesund

Seniorrådgiver Økonomi / ENTEC Brimer

+47 905 41 056
osvald.ristesund@entec.no